www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

  • A hirdetés 503 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat,  gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióba, több műszakos munkarendbe keresünk munkatársat;

Szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdő vegyésztechnikusok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Nyomdaipari gépek üzemeltetéséhez szükséges törlőoldatot előállító és visszanyerő, valamint a szennyezett oldatot semlegesítő berendezések üzemeltetése és kiszolgálása.
  • A berendezések üzemkezdetkor történő ellenőrzése, üzembe helyezése és beállítása.
  • Az automatikus üzemmód folyamatos figyelemmel kísérése, a szükséges korrekciók elvégzése a műszerek jelzései alapján, az előírt öblítési és mosási ciklusok elvégzése.
  • A szennyezett törlőoldat kezelése során keletkező festékiszap rendszeres eltávolítása és a veszélyes hulladékok számára kijelölt gyűjtőhelyre szállítása.
  • A berendezésekből a közcsatornába eresztett víz szennyezőanyag-tartalmának rendszeres ellenőrzése.
  • Közreműködés, segítségnyújtás a laboratóriumi vizsgálathoz szükséges mintavételeknél.

Elvárások:

  • Középfokú vegyipari végzettség, legalább a tanulmányokhoz kapcsolódó szakmai gyakorlat
  • Alapvető csőszerelési ismeretek és gyakorlat, a szennyvizekre vonatkozó környezetvédelmi határértékek ismerete
  • Szakmai önállóság, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, környezet iránt érzett felelősség, munkabírás

Előnyt jelent:

  • 1- 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szűréstechnikai tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői vizsga
  • Csőhálózat szerelő végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő