www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Vegyésztechnikus

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú vegyésztechnikusi végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • 2-5 éves termelőcégnél szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség

FELADATOK

  • Analitikai mérések
  • A terület vegyszereinek naprakész nyilvántartása
  • A vizsgálati eredmények dokumentálása a vonatkozó előírások alapján
  • A laboratóriumban felmerülő részfeladatok elvégzése

ELŐNY

  • anodizálás / eloxálásban szerzett gyakorlat
  • szennyvízkezelői tapasztalat
  • alap/középfokú angol nyelvismeret

A munakvégzés helye Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal