www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

  • A hirdetés 968 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezetőszolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatánakerősítésére keresünk galgamácsai hulladék-kezelő központunkba munkatársat

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A hulladékkezelő telepre beérkező anyagok (hulladékok) összetételének vizsgálata, ellenőrzése, alkotórészeinek meghatározása,
  • laboratóriumban és külső helyszíneken szabványosított és a helyi előírásoknak megfelelő mintavétel,
  • fizikai, kémiai, biológiai és műszeres vizsgálatok elvégzése,
  • dokumentációk készítése, nyomon követése és időszakos frissítése

Követelmények:

  • közép- vagy felsőfokú vegyipari végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • magas szintű problémamegoldó készség,
  • megbízható személyiség,
  • önálló munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word),
  • jogosítvány

Előny:

  • környezetvédelem, hulladékgazdálkodás területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • hulladék-kezelési technológiák ismerete,
  • ADR ismerete,
  • laborgyakorlat,
  • német és/vagy angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • nagy múltú cég háttere, támogatása
  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • karrierlehetőség
  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Galgamácsa

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő