www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Kiemelkedő partnercégünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező áruk ellenőrzése;
  • Gyártásból vett minták minőségének vizsgálata;
  • Dokumentáció készítés, nyomonkövetés és időszakos frissítés;
  • Közreműködés vevői és hatósági auditok során.

Elvárások:

  • Vegyész középiskolai végzettség, vagy azzal egyenértékű legalább 2 éves szakmai tapasztalat;
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Office programok, hálózatok);
  • Csapatjátékos attitűd.

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret;
  • Gyártóüzembern eltöltött 1 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria;
  • Bejárás biztosítása / támogatása;
  • Folyamatos képzési lehetőség;
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés.

Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi  e-mail címre, a pozíció nevének feltüntetésével.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő