www.cvonline.hu

VEGYÉSZTECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 844321
Link megjelenítéseimages/editor/20080407133906.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Felületkezelési hibák kijavíttatása.
  • Felelős a vegyi- és segédanyagok, a víz, a gáz- és elektromos energia szakszerű és gazdaságos felhasználásáért.
  • A sorok és a vegyi labor rendjének, tisztaságának fenntartása, rendszeres ellenőrzések végzése.
  • A gyártott termékek korrózióvédelmének részeként a felületkezelési és felület-előkészítési műveletek irányítása

ELVÁRÁSOK

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Minimum 1 éves üzemi tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEGYÉSZTECHNIKUS, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése