www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 789722

Multinacionális partnerünk megbízásából várjuk Vegyésztechnikusok jelentkezését.

Feladatok:

- Különböző felületkezelési hibák észlelése, kijavíttatása
- A vegyi és segédanyagok, valamint a víz, a gáz és az elektromos energia szakszerű és gazdaságos felhasználása
- A vegyi labor rendjének, tisztaságának fenntartása
- Rendszeres ellenőrzések végzése
- Felületkezelési és felület előkészítési műveletek irányítása

Elvárások:

- Vegyésztechnikusi végzettség
- Minimum egy éves üzemi tapasztalat
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Csapatmunka és együttműködési képesség
- Megbízhatóság, elkötelezettség, pontosság, alaposság

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet,
- Innovatív technológiák
- Hosszú távú lehetőség, szakmai fejlődési lehetőségek
- Versenyképes javadalmazási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján