www.cvonline.hu

VEGYÉSZTECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 783029

Link megjelenítéseimages/editor/1291117014.jpg" border="0" width="200" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat, számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Felületkezelési hibák kijavíttatása
  • A vegyi- és segédanyagok, a víz, a gáz- és elektromos energia szakszerű és gazdaságos felhasználásának biztosítása
  • A sorok és a vegyi labor rendjének, tisztaságának fenntartása, rendszeres ellenőrzések végzése
  • Felületkezelési és felület-előkészítési műveletek irányítása

ELVÁRÁSOK

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Minimum 1 éves üzemi tapasztalat hasonló területen

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési jegy, utazási támogatás
  • 6 hónap elteltével Cafeteria, prémium
  • 13. havi fizetés, szabadság zsebpénz
  • Hosszú távú, stabil munkahely

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEGYÉSZTECHNIKUS, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése