www.cvonline.hu

VEGYÉSZTECHNIKUS

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Környezet és Vízminőségvédelmi Osztálya

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Szennyvíz- és szennyvíziszap minőségellenőrzési tevékenység során – a vonatkozó szabványok szerinti – a laboratóriumba érkező minták fizikai-kémiai vizsgálatának elvégzése,
  • A vizsgálatokhoz szükséges oldatok elkészítése,
  • A laboratóriumi berendezések, műszerek előírás (használati, kezelési, karbantartási utasítások szerinti használata,
  • A laboratóriumi belső ellenőrzési vizsgálatok végrehajtása,
  • A külső ellenőrző (körvizsgálatok) során szükséges kémiai vizsgálatok elvégzése,
  • A vizsgálatokkal összefüggő adminisztrációs (dokumentálás, adatrögzítés) feladatok ellátása.

 Feltételek:

  • Szakirányú technikusi végzettség,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.),
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízvizsgáló laboratóriumban megszerzett gyakorlat,
  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. január 31. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő