www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.12.28.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Vegyésztechnikus munkatársat.

Feladatok:

• Vasúti fékszerkezetek korrózióvédelmének részeként felületkezelési és felület előkészítési műveletek végrehajtása, foszfátozó és mosó sorok fürdőinek elemzése és karbantartása
• Minőségi követelmények ellenőrzése
• Szennyvízkezelő berendezés üzemeltetése (fürdők semlegesítése, szennyvíziszap mozgatása, szűrőprések tisztítása), a hatósági szennyvíz határértékek szigorú betartása
• Felületkezelési hibák kijavíttatása. Festő sorról való visszajelzések követése, szükség szerint beavatkozás az előkezelésbe
• A rábízott terület (foszfátozó és mosó sorok, szennyvízkezelő) rendjének és tisztaságának fenntartása
• Karbantartási munkálatokban való részvétel

Elvárások:

• Vegyésztechnikusi vagy környezetvédelmi technikusi végzettség
• 3 műszakos munkarend és szükség szerinti szombati munkavégzés vállalása

Előny
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér.
Versenyképes jövedelem.
Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -