www.cvonline.hu

VEGYÉSZTECHNIKUS

  • A hirdetés 389 napja lejárt

A Farmol Hungary Kft a Farmol Group magyarországi leányvállalata, mely 2010-ban alakult. Cégünk fő profilja kozmetikai termékek gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:

  • Alapanyagok, félkész- és késztermékek laboratóriumi vizsgálata
  • Alapvető minőségbiztosítási szabályok betartása
  • 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • Középfokú, vegyésztechnikus végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amennyiben úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol