www.cvonline.hu

Vegyésztechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.07.15.
Hirdetés azonosító: 1039819

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Vegyésztechnikus munkatársat.

Feladatok:

• Vasúti fékszerkezetek korrózióvédelmének részeként felületkezelési és felület előkészítési műveletek végrehajtása
• Minőségi követelmények laboratóriumi ellenőrzése
• Szennyvízkezelő berendezés üzemeltetése, a hatósági szennyvíz határértékek szigorú betartása
• Felületkezelési hibák kijavíttatása
• Sorok és a vegyi labor rendjének és tisztaságának fenntartása

Elvárások:

• Vegyésztechnikusi végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat (min. 1 év üzemi tapasztalat)
• Fém alkatrészek felületkezelésében szerzett tapasztalat

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT
• Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér.
Versenyképes jövedelem.
Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a