VEGYÉSZTECHNIKUS (Foszfátozó és szennyvízkezelő rendszer karbantartása)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1109141

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Fémszerkezetek korrózióvédelmének részeként felületkezelési és felület előkészítési műveletek végrehajtása, a foszfátozó és mosó sorok fürdőinek elemzése és karbantartása
  • Minőségi követelmények ellenőrzése
  • Szennyvízkezelő berendezés üzemeltetése (fürdők semlegesítése, szennyvíziszap mozgatása, szűrőprések tisztítása), a hatósági szennyvíz határértékek szigorú betartása
  • Felületkezelési hibák kijavíttatása. Festő sorról való visszajelzések követése, szükség szerint beavatkozás az előkezelésbe
  • A rábízott terület (foszfátozó és mosó sorok, szennyvízkezelő) rendjének és tisztaságának fenntartása, karbantartási munkálatokban való részvétel

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi vagy környezetvédelmi technikusi végzettség
  • 3 műszakos munkarend és szükség szerinti szombati munkavégzés vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kompetitív fizetési és kompenzációs csomag
  • Részvételi lehetőségek nemzetközi projektekben
  • Egyéni fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEGYÉSZTECHNIKUS (Foszfátozó és szennyvízkezelő rendszer karbantartása), Budapest (Dél-Pest)

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678