www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1001173
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk minőségügyi csapatába, mérőlaborban történő munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VEGYÉSZTECHNIKUS (AB)

Feladatok:
  • Laborvizsgálatok elvégzése, mérőgépek kezelése
  • A termelés támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a minőségügyi és gyártómérnökökkel
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Mérési jegyzőkönyvek naprakész vezetése

Elvárások:
  • Vegyész technikus, középfokú vegyész, laboráns végzettség,
  • ADR tanfolyami végzettség
  • 1-3 éves laboráns tapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés, felelősségtudat
  • Folyamatos tanulásra, képzésre való nyitottság
  • Felhasználói szintű PC ismeretek

Előny:
  • Műanyagipari ismeretek
  • Angol vagy német nyelvismeret

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, két műszak
Munkavégzés helye: Esztergom

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Agnes Batori, E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC