www.cvonline.hu

Vegyész(mérnök)/fizika-kémia szakos tanár

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Szeretnél egy innovatív, folyamatosan fejlődő és fejlesztő, nemzetközi szinten is terjeszkedni kívánó, stratégiával rendelkező, hazánkban tevékenységét tekintve elismert cég munkatársa lenni?
Cégünk vegyész vagy vegyészmérnök, esetleg fizika-kémia szakos pedagógusi végzettségű kutatót keres projektmérnök pozícióba, kővágószőlősi laboratóriumába 2015.02.01-től határozatlan idejű szerződéssel.

Részletes állásinfó:

Feladatok:

  • pórusszerkezet mérések különös tekintettel a fiziszorpció jelenségére;
  • fizikai és kémiai előkészítő feladatok (oldatok elkészítése, sztöchiometriai számítások, Soxhlet extrakció, minták őrlése, stb.)
  • egyéb pórusszerkezet mérések (He-pycnometria, Hg-porozimetria);
  • szakirányú kutatási-fejlesztési feladatokban való részvétel;
  • publikációk, jelentések elkészítése angol és magyar nyelven.

Elvárások:

  • jó fizikai-kémiai, kémiai, matematikai alapok;
  • önálló munkavégzés és az önfejlesztés igénye;
  • stressztűrő képesség az időben nem egyenlő mértékű leterheltség miatt (több feladat párhuzamos futtatása);
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatal, kreatív csapat tagja lehetsz;
  • fizetésed szakmai tapasztalatodtól, pozíciódtól, a cégnél eltöltött évek számától és beosztásodtól függ a cég fizetési struktúrájának megfelelően (kiszámíthatóság);
  • lehetőség Ph.D fokozat megszerzésére;
  • hosszú távú, kreativitást igénylő, változatos munka.

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk legkésőbb 2015.01.20-ig.

A feltételeknek megfelelő jelentkezők 2015.01.21-28 között személyes meghallgatásra számítsanak.