www.cvonline.hu

Vegyészmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.02.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 985229
lejárt

Vegyészmérnök végzettséggel keresünk Festőüzemi technológus pozícióba munkatársat multinacionális autóipari partnerünk megbízásából Budapestre.

A leendő munkatárs feladatai közé tartozna az SAP alapú termelésirányítási feladatok elvégzése, folyamatoptimalizálás, új munkafolyamatok (festési programok) kidolgozása, ellenőrzése, laborfeladatok elvégzése, adott esetben a festőüzemi manager helyettesítése.

A pozíció betöltéséhez szükséges a vegyészmérnök végzettség, folyékony angol nyelvtudás, jó problémamegoldó képesség, műszaki beállítottság és csapatjátékos szemléletmód. Előny a festési technológiák ismerete. Pályakezdők jelentkezését is várja megbízó cégünk.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest