www.cvonline.hu

Vegyészmérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.
Hirdetés azonosító: 888003

Vegyészmérnök kollégát keresünk Komárom-Eszetergom megyében működő multinacionális gyártóegységbe.

Pertnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A termékek az autóiparban, szélenergia felhasználásában valamint az építőiparban vannak jelen.

Feladatok:

- Részvétel meglévő technológia fejlesztésében, új technológia kidolgozásában,
- Folyamatmérnöki feladatok végzése (üzemi mérések, kísérletek végrehajtása, kiértékelése),
- Vegyészmérnöki feladatok (analitikai mérések koordinálása, PID, PFD, projekt management)
- Új berendezések beüzemelése, műszaki átvétel,
- Műszaki dokumentációk készítése.

Elvárások:

- Vegyészmérnök végzettség (mesterképzés)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office használata
- Önálló- és csapatmunkára való képesség
- Rugalmasság, külföldi munkavégzésre való képesség akár 1-2 hónapig is
- Alapvető statisztikai ismeretek, (Minitab használata),
- 1-2 év üzemi/ipari/technológiai gyakorlat előny

Amit kínálunk:

- Multinacionális, innovatív munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján