www.cvonline.hu

Vegyészmérnök

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Kozmetikai cég vegyészmérnököt keres. A leendő munkatárs feladata lesz, hogy a kozmetikumok, biocid termékek regisztrációs és engedélyeztetési anyagait összeállítsa, bejelentse, a biztonsági értékeléseket és jelentéseket elkészítése, illetve a szükséges termékinformációs dokumentációkat összeállítsa.

További feladatok:

  • a biztonsági adatlapok elkészítése, karbantartása és aktualizálása. Az EU-s bejelentési kötelezettségek adminisztratív teljesítése.
  • Ismeri a termékbiztonsággal kapcsolatos hatályos hazai és nemzetközi jogszabályokat, irányelveket, azok változásait folyamatosan nyomon követi és munkáját ennek megfelelően végzi.
  • Kapcsolatot tart a szakmai és minőségügyi szervekkel, hatóságokkal, és a vállalat külső, megbízás alapján dolgozó partnereivel.
  • Figyelemmel kiséri és alkalmas módon regisztrálja a munkáját érintő jogszabályváltozásokat.
  • Feladata lesz a kozmetikumok, biocid termékek regisztrációjával, engedélyeztetésével kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazása.
  • Feladata a regisztrációs és engedélyeztetési munkában szereplő termékekkel kapcsolatos alapinformációk és adatok áttekintése, a szakirodalmak beszerzése és folyamatos feldolgozása.
  • Elkészíti a kozmetikumok és biocid termékek elsődleges és másodlagos csomagolóanyag grafikáinak szövegtervét, elvégzi azok szöveg szerinti tartalmi ellenőrzését nyomdai megrendelés előtt, illetve ellenőrzi a nyomdai korrektúra anyagokat.
  • Részt vesz a szakmai információs anyagok, termékismertető anyagok elkészítésében.

A munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Feltételek:

  • vegyészmérnök végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • érdeklődés a szépségipar iránt

Amit kínálunk:

  • tapasztalatszerzés egy piacvezető nagyvállalatnál
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil céges háttér
  • fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

A jelentkezés módja:
A jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő