www.cvonline.hu
Vegyészmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1033875
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Hatalmas vevőkörrel rendelkező nemzetközi festékipari gyártópartnerünk részére keresünk bővülés és utódlástervezés miatt az alábbi pozícióba ambíciózus munkatársat:

Vegyészmérnök (Budapest)

Feladatok:
- A termelésben irányítása alá tartozó 20 fő munkájának koordinálása,
- termelési terv megvalósulásának biztosítása,
- a gyártás során felmerült problémák okainak feltárása, kiküszöbölése,
- veszteségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek kezdeményezése, részvétel a megvalósításukban,
- munka-, tűz-, környezetvédelmi-, minőségbiztosítási szabályok betartatása.

Követelmények
- Vegyészmérnök végzettség,
- gyártó környezetben, lehetőleg termelésirányításban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- 2 műszakos munkarend vállalása,
- eredményorientált, ambíciózus, csapatjátékos személyiség.

- Stabil, nemzetközi munkakörnyezet,
- változatos feladatok,
- hosszabb távon előrelépési lehetőség,
- versenyképes fizetés + juttatások,
- külföldi szakmai utak.