www.cvonline.hu

Vegyészmérnök termelési területre

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

A Chemark Kft. (Peremarton-gyártelep)  bérmunka konstrukcióban növényvédőszerek formálásával, kiszerelésével és e tevékenységhez kapcsolódó logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó társaság. E tevékenysége keretében a világ vezető agrokémiai cégeivel áll kapcsolatban. A vállalat tevékenységének bővülése miatt új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vegyészmérnök

 termelési területre

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Microsoft Office programok felhasználói megfelelő szintű használata
  • Precizitás, rugalmasság, változásokra való nyitottság
  • Határozottság, gyors döntési képesség

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártások előkészítése, a termelés irányítása
  • A gyártási folyamat teljes körű optimalizációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártóegységekkel és a külföldi partnerekkel
  • Termékspecifikációk kezelése, dokumentálás
  • Technológiai dokumentációk  készítése, ellenőrzése, módosítása
  • Jelentések készítése hatóságok és külföldi partnerek részére

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Termelő üzemi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, étkezési támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és minden elvárásunknak megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát 2014. december 10-ig
az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol