www.cvonline.hu

Vegyészmérnök (Referenciaszám: NB-964)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.29.
Hirdetés azonosító: 817641

Feladatok:

  • Termelési mutatók elérése az adott területen
  • Gépképesség/folyamatképességi vizsgálatok elvégzése
  • Alapanyag próbák megszervezése, felügyelete és riportálása
  • Hatékonyság növelés, elemzések és bevezetések elvégzése
  • Gyártásközi veszteségek csökkentése
  • Hibaelemzés és hibaelhárítás a gyártási folyamatban
  • Központi szabványok helyi bevezetése
  • Helyi specifikációk elkészítése és az ehhez tartozó szabványok létrehozása, azok felügyelete

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki végzettség
  • 3 év gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus látásmód, rendszerszemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a NB-964–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)