www.cvonline.hu

VEGYÉSZMÉRNÖK (KTL-festés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 985290

Megbízónk multinacionális, autóipari beszállító vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Technológia folyamatos fejlesztése
  • KTL festőberendezés rendelkezésre állásának javítása
  • Karbantartás fejlesztése
  • Festési selejt csökkentése
  • Szabványoknak, előírásoknak történő megfelelőség biztosítása
  • Dokumentációk karbantartása
  • Technológus, technikus csapat szakmai fejlesztése

Elvárások

  • Vegyészmérnöki végzettség
  • Felületkezelésben, KTL festésben szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol/német nyelvtudás
  • Gyakorlatiasság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség és hajlandóság

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, cafeteria
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEGYÉSZMÉRNÖK (KTL-festés), Fejér megye