Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

VEGYÉSZMÉRNÖK
(HF
10-7268)

pozícióba.

Feladatok

  • Az import tevékenységhez kapcsolódóan beszállítók keresése, szakmai kiválasztása,
  • Külső kapcsolatok kiépítése,
  • A fejlesztési projektek üzleti elemzése, menedzselése,
  • Tudományos/szakmai, hatósági és üzleti információk gyűjtése,
  • A nemzetközi és regionális forgalmi trendek, piaci helyzet, hatósági és törzskönyvezési információk figyelése.

Elvárások

  • Vegyészmérnöki végzettség,
  • Pályakezdő és tapasztalt vegyészek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7268"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése