Nemzetközi alkatrészfejlesztési és gyártási partnerünk részére keresünk munkatársat

VEGYÉSZMÉRNÖK

(HF 10-7113)

pozícióba.

Feladatok:

  • Mágneses kerámiaanyagok – ferritek – fejlesztése és gyártása,
  • Mágneses kerámiaanyagok – ferritek – vizsgálata.

Elvárások:

  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete,
  • Ferrit -, vagy kerámia technológiai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Önálló fejlesztési feladatok,
  • Korszerű anyagvizsgáló laboratórium,
  • A fejlődést biztosító, a témában egyedülálló szakkönyvtár,
  • Hazai és nemzetközi pályázatokban való részvétel,
  • Szakmai és tudományos fejlődést biztosító környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7113"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése