www.cvonline.hu

Vegyészmérnök / festőüzem /

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Amerikai tulajdonban lévő, közel 2000 főt foglalkoztató autóipari vállalat részére keresünk senior munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Festőüzemi vegyészmérnöki feladatok ellátása: pl. NANO technológia alkalmazása, alacsony hőmérsékleten történő festés;
Hatékonyságot és minőséget javító intézkedések meghozatala;
Festőüzemi technológiai folyamatok (pl.folyamat-paraméterek, feltételek mint hőmérséklet, festék viszkozitások és előkészítő fürdők) felügyelete;
A napi aktuális adatok alapján a folyamatok/feladatok felülvizsgálata;
Karbantartási feladatok meghatározása - szintén a rendelkezésre álló információk alapján;
Veszteségmentes gyártás elősegítése (pl. függesztékek kialakításának optimalizálása);
Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése.

Követelmények:

Vegyipari felsőfokú végzettség;
Felületkezelésben, kataforetikus festésben szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat;
Tárgyalásszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló jövedelem (bérezés, cafeteria);
Stabil, megbízható, piacvezető vállalati háttér.

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség