www.cvonline.hu

VEGYÉSZMÉRNÖK (6267)

  • A hirdetés 960 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég zalaegerszegi megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, az alábbi munkakörbe
Vegyészmérnök

Vegyészmérnökkel szembeni elvárások:
- felsőfokú vegyész végzettség
- Elvárt szakmai gyakorlat (1-2 év)
- középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS Office,AutoCad, SAP, SSP)
- Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség

Főbb feladatok:
- Vegyi technológiák (felületkikészítési,felülettisztítás, szennyvízkezelés) folyamatos ellenőrzése és karbantartása
- Technológiai paraméterek, utasítások betartása és ellenőrzése
- Vegyi technológiai fejlesztési projectekben való közreműködés
- Vegyi labor szakmai irányítása
- Szennyvízkezeléssel kapcsolatos tevékenység irányítása, szakmai felügyelete
- Szennyvíztisztító rendszer szakszerű üzemeltetése annak érdekében, hogy a szennyvíztisztítóból távozott tisztított szennyvíz paraméterei a tározóban lévő tározási és tisztulási folyamatok után megfeleljen az érvényes hatósági előírásoknak

Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg

Fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk
Jelentkezésnél kérjük a tárgyban feltüntetni  “vegyészmérnök”