www.cvonline.hu

VEGYÉSZMÉRNÖK (5795)

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Pannon-Work Zrt. Zalaegerszegi partnercége
Pályázatot hirdet
Vegyészmérnök
munkakör betöltésére

Vegyészmérnökkel szembeni elvárások:
- felsőfokú  vegyész végzettség
-  Elvárt szakmai gyakorlat (1-2 év)
-  középfokú angol nyelvtudás
-  Felhasználói számítástechnikai ismeretek (MS Office,AutoCad, SAP, SSP)
-  Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség

Főbb feladatok:
- Vegyi technológiák (felületkikészítési,felülettisztítás, szennyvízkezelés) folyamatos ellenőrzése és karbantartása
- Technológiai paraméterek, utasítások betartása és ellenőrzése
- Vegyi technológiai fejlesztési projectekben való közreműködés
- Vegyi labor szakmai irányítása
- Szennyvízkezeléssel kapcsolatos tevékenység irányítása, szakmai felügyelete
- Szennyvíztisztító rendszer szakszerű üzemeltetése annak érdekében, hogy a szennyvíztisztítóból távozott tisztított szennyvíz paraméterei a tározóban lévő tározási és tisztulási folyamatok után megfeleljen az érvényes hatósági előírásoknak

Jelentkezni önéletrajz küldésével E-mail cím megjelenítése email címre.