www.cvonline.hu

vegyész

  • A hirdetés 546 napja lejárt

BORSODCHEM ZRT.

Vegyész

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója munkatársat keres vegyész pozícióba a kutatással és technológiai fejlesztéssel foglalkozó kazincbarcikai csapatába.

Feladatok:

  • meglévő technológiák fejlesztése
  • új technológiák/technológiai lépések kidolgozása
  • projektekben való közreműködés
  • kapcsolattartás az üzemekkel és a tervező mérnökökkel
  • beszámolók készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség: vegyész/vegyészmérnök
  • preparatív laboratóriumi munkában szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs képesség
  • precíz, önálló munkavégzés

Előny:

  • Analitikai ismeretek, valamint ilyen területen szerzett gyakorlat
  • Kísérleti üzemben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • éves teljesítmény alapú prémium
  • szakmai kihívás, változatos munkakör
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését (angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolatok) „vegyész” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol