www.cvonline.hu

VEGYÉSZ

  • A hirdetés 512 napja lejárt

A szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén két évtizedes tapasztalattal rendelkező SONEAS Kutató Kft.

VEGYÉSZ

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

A munkakör főbb feladatai:

  • irodalomkutatás
  • szerves kémiai preparatív munka laboratóriumban
  • az elvégzett feladatokról angol nyelvű jelentések készítése
  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Az ideális jelölt az alábbiakban felsorolt képzettséggel és képességekkel rendelkezik:

  • vegyész vagy vegyészmérnöki diploma
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • legalább középszintű gyakorlati (élő) angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • vegyiparban, gyógyszeriparban szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen “VEGYÉSZ” megjelöléssel.

A jelentkezés határideje: 2015. október 31.

Az interjúkat folyamatosan szervezzük. Az időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő