www.cvonline.hu

Vegyész

  • A hirdetés 779 napja lejárt
Bevezető:
Német partnerünk vegyészeket keres akár azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre.
Több, mint 500 munkavállalót foglalkoztató partnerünk több éve működik a vegyipar területén, kifejezetten konzerváló anyagok, tűzvédelmi anyagok és kozmetikai anyagok előállítására specializálódott. A munkavégzés helye Németország, Speyer.

További információk:
Feladatok
• Vegyipari termékek előállítása előírások alapján (pontos mennyiségi, folyamatleírással)
• A termelő-berendezések felügyelete, kezelése (megfelelő állapot és funkció ellenőrzése)
• Késztermékkel kapcsolatos feladatok ellátása
• A folyamat dokumentációja
• Minőségi és környezetvédelmi előírások betartása, minőség-ellenőrzés elvégzése (az Európai Uniós és német standardoknak megfelelően)
• Munkavédelmi előírások betartása a minőségi céloknak megfelelően

Elvárások a jelentkezővel szemben

• Minimum társalgási szintű német nyelvtudás (B1)
Előny: alapszintű angol nyelvtudás (A1)
• Végzettség: mérnök vagy vegyész diploma
• B- kategóriás jogosítvány és saját autó
Legalább 6 hónap vegyipari területen szerzett tapasztalat végzettséget követően vagy tanulmányok ideje alatt végzett kötelező szakmai gyakorlat

További információ
Munkaidő
• A szerződésben megállapított munkaidő 37,00 óra/hét, ill. 160,34 óra/hónap
• A munkavégzés műszakban történik: 2 nap reggeli műszak, 2 nap délutáni műszak, 2 nap esti műszak, 2 nap szabad
• A műszakok: reggeli műszak 06:00-14:00, délutáni műszak 14:00-22:00, esti műszak 22:00-06:00

Fizetés
• Órabér: bruttó 11,22 euró, továbbá az órabéren felül bruttó 1,94 euró óránként
Műszakpótlék: 10%, azaz 1,32 euró/óra
• Béren kívüli juttatás (utazási költség a szállás és a munkahely között): 4 euró/munkanap

Szállás

A szállást a munkaadó intézi, előre lefoglalja a munkavállaló számára
• Az elhelyezés egyágyas szobában történik
• A munkavállalóra eső bérleti díj összege 210-250 euró/hó (amelyet a fizetésből vonnak le), a fennmaradó részt a munkaadó állja
• A szállás a munkavégzés helyétől kb. 40 km-es távolságban található
Indulótőke

Indulótőkére szükség van, amely fedezi az első fizetésig felmerülő költségeket (kiutazás, étkezés). Előleg kérhető a munkaadótól legalább egy hetes munkavégzést követően

A munkába állást 1 hónapos betanítási idő követ, amikor a munkavállaló egy tapaszt kolléga mellett ismerheti meg a teendőket.

Bejelentést partnerünk végzi, ill. segítséget nyújtanak egyéb hivatalos ügyek intézésében. A bejelentés Németországban történik, a munkavállalók határozatlan idejű munkaszerződést kapnak. Munkacipőt, munkaruhát és további munkavédelmi eszközöket partnerünk biztosítja a munkavállalók számára.

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251
Link megjelenítése
Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Helyek Magyarország
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német