www.cvonline.hu

VEGYÉSZ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 889500

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Megbízónk, stabil hátterű Szeged környéki többéves, stabil múlttal, gyártó cég VEGYÉSZ munkatársat keres.

VEGYÉSZ

Feladatok:
  • Vizsgálatok végrehajtása szabványos módszerek alapján;
  • Mérési jegyzőkönyvek elkészítése, vezetése;
  • Részvétel meglévő technológia fejlesztésében, új technológia kidolgozásában;
  • Tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése;
  • Új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetése;
  • Minőségi szabványok betartása, dokumentálása;
  • Gyártásközi mérés végzése, dokumentálása, egyéb analízisek készítése;
  • Alapanyagok, félkész és kész termékek minőségi vizsgálata;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal;
  • Vizsgálatok dokumentálása;
  • Termelés és termékfejlesztés támogatása.
Elvárások:
  • vegyészettel kapcsolatos felsőfokú végzettség;
  • előnyt jelent szakirányú felsőfokú végzettség: vegyész, vegyészmérnök;
  • min. 3 éves releváns tapasztalat;
  • min. felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • kitűnő problémamegoldó képesség;
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • proaktív gondolkodásmód.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • előre lépési lehetőség;
  • versenyképes bércsomag;
  • kiváló munkakörülmények;
  • felelősségteljes, komplex feladatkör;
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Referenciaszám: VEGY