Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vegyész

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Ügyfelünk a háztartásvegyipar számára gyárt minőségi, természetes anyagokból származó termékeket elsődlegesen a külföldi piac számára. Jelenleg keresik új kollégájukat

Vegyész

munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok támogatása
    • Műveleti utasítások szerinti gyártás ellenőrzés
    • Gyártásközi mintavétel, szükséges minőségellenőrző mérések elvégzése
    • Gyártási sarzsok szükség esetén történő kezelése/javítása
    • Kutatás-fejlesztési folyamatok támogatása, minták készítése
    • Dokumentáció kezelése
  • Beszerzési folyamatok támogatása
    • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, ármegállapodás, szállítási- és fizetési feltételek rögzítése
    • Kimenő rendelések kezelése, feldolgozása, nyomon követése, dokumentálása
    • Vállalatirányítási rendszerben adatrögzítés
    • Riportok készítése a vezetőség számára
    • Egyeztetés szállítókkal és gyártókkal
    • Beérkezett áruk mennyiségi és/vagy minőségi eltérése esetén a beszállító felé történő reklamációs folyamat intézése

Elvárások:

  • Vegyipari technikusi vagy vegyész végzettség megfelelő gyakorlattal
  • Háztartásvegyipari tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkavédelmi és technológiai előírások betartása

Munkavégzés helye: Pest megye

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre