www.cvonline.hu

Vegyész, vegyészmérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1172528

Multinacionális gyógyszergyártó partnercégünkhöz, szakmai gyakornoki programba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Munkatársak szakmai támogatása, aktív részvétel a csoport napi tevékenységében
  • Kisegítő feladatok ellátása a laboratóriumban

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok vegyész vagy vegyészmérnök képzésben
  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása (Excel, Word)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Br. 1200-1500 Ft/óra bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Előnyök:
  • Hasonló laboratóriumi munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió