www.cvonline.hu

Vegyész technikus

  • A hirdetés 1431 napja lejárt
Partnerünk magyar tulajdonú tudás-intenzív kisvállalkozás, mely független és akkreditált vizsgáló laboratóriumot üzemeltet. Fő tevékenységeként a környezetvédelem területén szükséges mintavételekkel, vizsgálatokkal, szakértői tevékenységgel és kutatás-fejlesztéssel foglalkozik.

Feladatok:
  • Környezetvédelmi szerves analitikai vizsgálatokhoz történő minta-előkészítés,
  • mintákkal kapcsolatos mérések, vizsgálatok lefolytatása,
  • vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú (BSC vagy MSC) környezetvédelmi, vagy vegyészmérnöki, vagy kémia tanár végzettség,
  • tárgyalási szintű román nyelvtudás,
  • jogosítvány,
  • szoros határidők betartása, analitikus gondolkodásmód,
  • szakmai tapasztalat nem szükséges.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú lehetőség,
  • megbízható vállalati háttér,
  • tapasztalatszerzési lehetőség,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • XXI. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: VT-01
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés