www.cvonline.hu
Vegyész technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1202397
lejárt

Vonz a gyógyszergyártás világa? Szívesen dolgoznál egy innovatív csapat tagjaként? Jelentkezz oltóanyagok előállításával foglalkozó partnerünk alábbi pozíciójára:

Feladatok:

  • Részvétel oltóanyag-termelési folyamatokban,
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése,
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása,
  • A termelési folyamatok GMP-előírásoknak megfelelő végrehajtása.

Elvárások:

  • Biológus, élelmiszeripari, biomérnök, vegyésztechnikusi vagy gépész szakirányú, középfokú vagy Bsc végzettség,
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előny:

  • Tapasztalat aszeptikus munkakörnyezetben (gyógyszeripari/laboratóriumi),
  • Ipari termelési tapasztalat,
  • Releváns szabályok, eljárások ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
  • Lehetőség szakmai fejlődésre,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.