www.cvonline.hu

Vegyész gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 867804
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • rutin mérések előkészítése, elvégzése határidőre, az érvényes minőségi előírások, eljárások, utasítások betartása mellett

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • folyamatban lévő vegyész tanulmányok
  • HPLC gyakorlat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • precizitás, rugalmasság együttműködési készség, megbízhatóság

Munkaidő: H-P között heti 2-3 nap vállalása 8.00-17.00 között

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft/ óra diákbér
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.