www.cvonline.hu

Vegyész (CVO_17/02_C)

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, idén 20 éves fennállását ünneplő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • A beérkező keverékek és egyéb vizsgaköteles anyagok specifikáció szerinti vizsgálata, az eredmények értékelése és dokumentálása. Az ehhez szükséges módszerek létrehozása, biztosítása és fejlesztése.
  • A raktári keverékek és más anyagok minősítése a felhasználhatóságot illetően.
  • Anyaghibára visszavezethető gyártási hibák problémafeltárása, elemzése és értékelése.
  • A nyersanyagot érintő kérdésekben tanácsot ad és együttműködik a vállalat érintett belső részlegeivel, külső partnereivel.
  • A saját szakterületet érintő első minta dokumentációk elkészítése.
  • Aktív együttműködés a nyersanyagra vonatkozó közös projektekben.
  • Saját szakterületén belül felelős a vevői kapcsolattartásért és együttműködik a reklamációkezelésben.
  • Felelős a szükséges dokumentációk adatbázisának létrehozásáért, karbantartásáért és aktualizálásáért.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú vegyész, anyagmérnök, vagy gumiipari mérnök végzettség.
  • Minimum 1-3 év, termelővállalatnál szerzett releváns tapasztalat.
  • Legalább kommunikációs szintű, aktív német és/vagy angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • MsOffice magas szintű ismerete.
  • Analitikus és strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzés, műszaki látásmód.

Előny:

  • Gumiipari tapasztalat, valamint gumiipari technológiák ismerete előnyt jelent.
  • SAP-ismeret szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

Cégünk részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven az alábbi email címre várjuk.

HÜBNER-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés > Olajipari és vegyipari szakértő
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német