www.cvonline.hu

We are looking for a
VEGYÉSZ, ANALITIKUS , LABORMÉRNÖK GYAKORNOK

FŐBB FELADATOK:

  • Analitikai kémiai laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, mérőberendezések üzemeltetése, analitikai kémiai problémák megoldása,
  • Részvétel az analitikai kémiai laboratórium üzemeltetésében, ill. eszközök, segédanyagok beszerzésének koordinálása,
  • Részvétel a módszerfejlesztésben, validálásban,
  • Labor tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység támogatása (mérési eredmények adminisztrálása, kimutatások készítése)

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő felsőfokú vegyész, vegyészmérnök tanulmányok Bsc, vagy Msc szinten (lehetőség szerint analitiai kémiai szakirányon)
  • Széleskörű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Egyéni tanrend mellett heti legalább 24 óra munkavégzés vállalása minimum 1 év időtartamra

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

If you are interested in this position, please apply at your earliest convenience:
Alcoa career page