www.cvonline.hu

Vegyes, könnyű betanított munkás

  • A hirdetés 8 napja lejárt
Partnerünk:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnercégünk VEGYES, KÖNNYŰ BETANÍTOTT MUNKÁRA NYOMDAIPARI GÉPEK KEZELÉSÉRE GÉPKEZELŐ, SZITAMOSÓ, KERÁMIA MOSOGATÓ, CSOMAGOLÓ ÉS MEO-S pozíciókra munkatársakat keres

Főbb feladatok, munkák:
  • apróbb ajándéktárgyak, elsősorban pl. toll, öngyújtó, játék, óra, kulcstartó, bögre, irodai eszközök emblémázása / SZITÁZÓ vagy TAMPONNYOMÓ kezelése / Digitális technológiákra: UV, Transzfer vagy szubli vasalás
  • csomagolás,
  • emblémázás előkészítési folyamatok: szitamosás,
  • kerámia mosogatás,
  • minőség-ellenőrzés.
Elvárások:
  • műszaki érzék,
  • kézügyesség,
  • termelő, gyártó gépek beállításában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat,
  • önálló munkavégzés a betanított folyamatok alapján.
Előny:
  • szakmunkás vagy középfokú végzettség (műszaki előny)
  • szitázó és/vagy tampongép kezelésében szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • magas színvonalú technológia
  • szakmai fejlődés
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • fix fizetés és béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület – Harbor Logisztikai Park. A műszakokhoz igazítva céges busz biztosított Érd, Stop Shop megállóból.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni az et[kukac]exactsolutions[pont]hu címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki