www.cvonline.hu

Végszerelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.23.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1081863

Végszerelő

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető transzformátor gyártással foglalkozó cég keres folyamatosan bővülő megrendelések miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok:

- Középfeszültségű transzformátorok összeszerelése
- Műszaki rajzok értelmezése
- Tervszerű munkavégzés

Elvárások:

- Villanyszerelő, villamosgép szerelő vagy erősáramú szerelő végzettség
- Műszaki ismeretek
- Szerelési, termelési tapasztalat
- Precíz munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Utazási költségtérítés
- Kiemelkedő teljesítményt elismerő havi bónusz csomag
- Cafeteria támogatás
- Sportolási támogatás
- Hónap dolgozója program keretein belül extra juttatás
- Nemzetközi környezetben folyamatos fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján