www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 987464
lejárt

Karrier az Audinál

Végeselem szimuláció – Aggregátakusztika – Járműfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Az aggregátakusztika szakterületének feladata a motor és váltó együttesének, mint zajforrásnak a vizsgálata és szerkezetének optimalizálása akusztikai szempontból
  • A szakterület feladatai közé tartozik, hogy javaslatot tegyen a motorok és váltóházak konstrukciójára az elvégzett szimulációk eredményei alapján
  • Az eredményeit a munkacsoportokban és megbeszéléseken kell bemutatnia és képviselnie
  • Munkája során szorosan együttműködik az egyes konstrukciós osztályokkal valamint külső partnerekkel
Elvárások

  • Lezárt egyetemi tanulmányok az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, jármű-/motortechnika vagy mechatronika
  • Alapos ismeretek az alkalmazott mechanika vagy járműfizika területén
  • Ismeretek a végeselem-szimuláció (FEM) területén
  • Ideális esetben felhasználói szintű ismeretek az alábbi végeselem programok valamelyikében: MSC Nastran vagy Abaqus
  • Kommunikációs szintű nyelvtudás (angol vagy német)
  • A kihívások iránti lelkesedés
  • Csapatmunkára való készség és együttműködő magatartás
  • Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód
  • Prezentációs képesség
  • Részletes magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC7572

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019