www.cvonline.hu

Végellenőri munka Békéscsabán

  • Frissítve 264 napja

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Végellenőr

A leendő munkatárs feladatai:

  • A legyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése mérőeszközök segítségével, ezen belül különös figyelmet kell, hogy szenteljen az alábbiakra:
  • A megmunkálásra kerülő alkatrészek sérülés, és hibamentességének vizsgálata
  • Az alkatrész megfelelő kezelése (ütődés, felverődés, stb.) elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz rendszer
  • Utazás támogatás
  • Stabil állás, karrierlehetőség

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Békéscsaba
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hétköznap hívja a +36 20 216 0043-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Békés, Békés