www.cvonline.hu

Végellenőr

  • A hirdetés 305 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Végellenőr

Főbb feladatok:

  • Gyártásközi és végtermék ellenőrzés a vonatkozó minőségellenőrzési utasítások, előírások szerint. Minőségellenőrzési folyamatleírások betartása.
  • WIP és Vizuális menedzsment rendszer betartása.
  • Fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel, javaslattétel, proaktivitás biztonsági, minőségügyi és hatékonysági kérdésekben.
  • Minőségellenőrzés dokumentálása.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektronikai / villamosipari technikus)
  • Műszaki rajz ismerete
  • Együttműködő, megbízható személyiség
  • Önállóság

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes  bérezés
  • Cafeteria
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

További információ:  Adecco Kft,

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő