www.cvonline.hu

Védelmi szakértő I. (Budapest)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

MÁV Zrt.
védelmi szakértő I.

Helység
Budapest

Terület
Vasútbiztonság, vagyonvédelem

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • vagyonbiztonságot sértő esetek vizsgálata, nyilvántartása
  • kockázatelemzések készítése
  • vagyonvédelmi, vagyonbiztonsági ellenőrzések elvégzése, szükséges intézkedések kezdeményezése
  • műszaki védelem fejlesztésére vonatkozó intézkedések kezdeményezése
  • értékelések készítése
  • közreműködés a társszervekkel

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma,
  • felsőfokú szakirányú szakképesítés
  • 3 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • munka-, tűz-, vagyon-, és környezetvédelemi ismeretek,
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások és belső utasítások ismerete,
  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafeteria
  • utazási kedvezmény

2017.12.13.

Bővebb felvilágosítást ad
Gulyás Andrea 1/511-1664 01/16-64

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő, Tűzvédelmi szakértő, Tüzvédelmi-ellenőr
Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű