www.cvonline.hu

VÉDELMI SPECIALISTA

  • A hirdetés 379 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő több, mint 600 fős
CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY KFT.
munkatársat keres az alábbi munkakörre

A munkakör által ellátandó feladatok:

  • Repülésvédelmi, vagyonvédelmi és egyéb biztonságvédelmi tevékenység ellátása és a szabályzatok betartatásának ellenőrzése
  • A társaság által igénybe vett biztonságvédelmi szolgáltatások felügyelete:
  • A védelmi szolgáltató személyzete jelenlétének és tevékenységének ellenőrzése.
  • A védelmi szolgáltató napi feladatainak pontosítása.
  • A védelmi szolgáltató értékelése, teljesítésének igazolása.
  • A CCTV rendszer működtetése, felügyelete, meghibásodás esetén a javítás megrendelése.
  • Videofelvételek kezelése, kiértékelése.
  • A Társaság a légi közlekedés védelme terén történő jogszabályi megfelelőségének biztosításában való közreműködés:
  • A szervezet légiközlekedés-védelmi tervének elkészítése és naprakészen tartása.
  • Eljárási és jogszabályi megfelelőség biztosítása a kiszolgálási technológiákra vonatkozó repülésvédelmi szabályok és eljárások adekvát alkalmazásával.
  • Közreműködés a Társaság biztonságvédelmi problémáinak kezelésében.
  • Folyamatos üzletmenetek hátrányosan befolyásoló, üzletbiztonsági kockázatot hordozó tényezők előrejelzése, feltárása, elhárítása.
  • Biztonságvédelmi szakmai együttműködés a hatóságokkal és partnerekkel.
  • A vagyonvédelmi mutatóinak kialakítása, mérése, adott szinten tartása, illetve javítása.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős középfokú angol szóbeli nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny szakirányú szaktanfolyam
  • Preferált: légi közlekedésvédelemi tapasztalat
  • Előny releváns védelmi területen szerzett tapasztalat

Érdeklődés esetén a jelentkezéseket a „védelmi specialista” jelöléssel az alábbi e-mail címre kérjük küldeni bruttó fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő