www.cvonline.hu

Védelmi ellenőr

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

Humánia HRS Group Zrt. egy országos hálózattal rendelkező munkaerő-kölcsönző, közvetítő vállalkozás. Cégünk kétoldalú szolgáltatóként segítséget nyújt a munkavállalók álláskeresésében és elhelyezkedésében, valamint a cégeknél felmerülő munkaerőhiány gyors és rugalmas pótlásában. Ügyfeleinknek jogszerű foglalkoztatással és megbízható ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Célunk, a munkaerőpiac minden szereplője számára egy dinamikusan fejlődő, emberközpontú szolgáltatás működtetése.

Nemzetközi partnerünk, a budapesti Liszt Ferenc Repülőtér üzemeltetője részére keresünk munkatársakat

pozícióra teljes munkaidős  foglalkoztatással.

A Budapest Airport Zrt. küldetése az, hogy 2015-ig a Budapest Airportot Közép- és Kelet Európa legsikeresebb repülőterévé tegye mind az utas szám bővülés, mind a kiszolgálás minősége, mind pedig a működési hatékonyság terén. A repülőtér lehet Budapest és egész Magyarország gazdasági növekedésének egyik kulcsszereplője.

Feladatok lesznek:

  • az utasok, alkalmazottak és csomagjaik biztonsági ellenőrzése,
  • utasok fémdetektoros átvizsgálása,
  • gyanús vagy azonosíthatatlan tárgyak, csomagok észrevétele,
  • a repülőtér területén működő rendőrséggel szoros együttműködés, munkájuk támogatása,
  • biztonság fenntartása a reptéren

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • társalgási angol nyelv ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • megfelelő fizikai erőnlét, állóképesség,
  • önálló illetve csapatban felelős munkavégzés,
  • szabálykövető, precíz, önálló munkavégzés,
  • PÁLYAKEZDŐK, diákként tapasztalatot szerzettek jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • egyéb európai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • különleges kihívásokat rejtő nemzetközi munkakörnyezet
  • igényes, jogszabályi háttérnek maximálisan megfelelő munkakörülmények
  • további tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • korábban megszerzett nyelvtudás kamatoztatása

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, T2

Munkaidő: folyamatos munkarend napi 8 órás beosztással

 Munkakezdés: 4 hetes képzést követő, sikeres vizsga után (jutalommal kiegészítve)

Amennyiben szívesen foglalkozna napi szinten emberekkel, megfelel a felsorolt elvárásoknak várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Jelentkezésének tárgyában kérjük, tüntesse fel: Védelmi ellenőr

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol