www.cvonline.hu

Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1082255

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren? Ha épp most szeretnél vidékről Budapestre költözni,
akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk védelmi ellenőrnek!

Feladatok:

- Reptéri személyzet, utasok és csomagok átvizsgálása a reptér biztosítása érdekében
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Elvárások:

- Érettségi
- Alap szintű angol nyelvtudás
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában H-V (04-23 óra között)
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek
- Költözési hajlandóság

Amit kínálunk:

- Szállás biztosítása vagy albérlettámogatás Budapesten
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények
- Folyamatos képzések
- Munkakezdés előtt 4+2 hetes képzés (sikeres vizsga esetén térítjük a teljes díját)

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján