www.cvonline.hu

Védelmi ellenőr (Budapest)

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.04.
Hirdetés azonosító: 1080980

Pozíció leírása / Job description

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?
Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk védelmi ellenőrnek!

Feladatok:

- Reptéri személyzet, utasok és csomagok átvizsgálása a reptér biztosítása érdekében
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség megléte (érettségi)
- Alapszintű angol nyelvtudás: képes vagy egyszerű mondatokban társalogni
- Több műszakos munkarend vállalása: heti 40 óra, H-V (04-23 óra között)
- Büntetlen előélet, megbízhatóság
- Pontos és precíz munkavégzés, együttműködési és kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

- Szállás biztosítása vagy albérlettámogatás Budapesten
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hivatalosan és a jogszabályoknak megfelelően bejelentett munkahely és munkakörülmények
- Folyamatos képzések
- Munkakezdés előtt 4+2 hetes képzés (sikeres vizsga esetén térítjük a teljes díját)

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a