www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1073086
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Adózási Szolgáltatások osztálya lehetőséget kínál az alábbi pozícióra:

VBA FEJLESZTŐ,  IT TANÁCSADÓ  (E-E05)

Feladatok:
  • Folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
  • Meglévő MS Excel alapú megoldások optimalizációja, konszolidációja
  • MS Access alapú adatbázisok tervezése és építése
  • MS Excel, MS Access és MS SharePoint platformokon alapuló belső fejlesztési megoldások integrációja
  • Meglévő és új megoldások karbantartása, továbbfejlesztése az adózási jogszabályváltozásoknak megfelelően
  • Adózási területek megismerése és ezen ismeret felhasználása a programfejlesztéseknél
  • IT tanácsadás
Elvárások:
  • Informatikus / gazdaság informatikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Erős VBA ismeret, releváns fejlesztési tapasztalat (Excel , Access)
  • Gazdasági, üzleti folyamatok iráni érdeklődés
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Segítőkész attitűd
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Egyéni feladatmegoldás, csapaton belüli együttműködés
  • Proaktivitás.
Előny:
  • Hasonló környezetben szerzett tapasztalat
  • Adózási ismeret, érdeklődés
  • SAP (SD modul) alapszintű ismerete
  • SAP folyamatok és/vagy üzleti folyamatok ismerete
  • SharePoint ismerete
  • XML ismerete
  • MS SQL ismerete
  • Projekt menedzsment/koordinációs tapasztalat
  • Folyamat optimalizálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes, sokszínű szakmai tapasztalat, fejlődési lehetőség
  • Karrier lehetőség,
  • Barátságos munkahelyi légkör.

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős alkalmazottii jogviszony
Kezdés: ASAP

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió