www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 730445
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

VBA fejlesztő (E-I02)

Feladatok:
Excel és Access környezetben VBA fejlesztési feladatok ellátása
2nd line felhasználói támogatás (hibaelhárítás, oktatás)

Elvárások:
Minimum 2 éves fejlesztői tapasztalat, minimum 1 éves VBA ÉS Excel/Access makro tapasztalat
Nagyon jó kommunikációs készség, megértő, ügyfélorientált hozzáállás
Magabiztos angol kommunikációs készség (szóban és írásban)

Előny:
Bármilyen Európai nyelv ismerete

Kezdési idő: SOS, akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest ( II. ker.)
Projekt hossza: minimum 6 hónap - meghosszabbítással hosszú távú lehetőség
Fizetés: versenyképes óradíj, vagy alkalmazotti státusz
Munkaidő: teljes munkaidő (H-P)

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát  az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió