VBA és JavaScript fejlesztő automatizálási területre (Service Management) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.24.
Hirdetés azonosító: 1076318
lejárt
FELADAT
  • Excel automatizálási feladatokban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Javascript alapú Sharepoint fejlesztésekben való aktív részvétel (Specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

PROFIL
  • VBA programozói tapasztalat
  • Office programcsomag magabiztos ismerete
  • JavaScript magabiztos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Önálló munkavégző képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Tudásmegosztásra való hajlandóság
  • Más programozási nyelvek, keretrendszerek (ASP.NET, JavaScript) ismerete
  • Objektumorientált szemlélet
  • Sharepoint ismerete
  • Tanulási hajlandóság
  • Agilis fejlesztési metodológiák (Scrum) ismerete
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen